Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm.. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhaba canım günlükcüğümmm bugün aklıma yeni çözümler geldi gerçekten çok mutluyum.. hani hergün okumaktan yorulduğum ve çok uzun olduğunu düşündüğüm olumlamalarım vardı ya...(evet sizle paylaştıklarımdan sözediyorum) onların hepsini her sabah akşam okuyordum ve bitirene kadar nefesim tükeniyordu.. forumun biyerinde bazı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-02-2010, 02:32 PM   #111 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

merhaba canım günlükcüğümmm
bugün aklıma yeni çözümler geldi gerçekten çok mutluyum..

hani hergün okumaktan yorulduğum ve çok uzun olduğunu düşündüğüm olumlamalarım vardı ya...(evet sizle paylaştıklarımdan sözediyorum) onların hepsini her sabah akşam okuyordum ve bitirene kadar nefesim tükeniyordu..

forumun biyerinde bazı kişilerin cep telefonundaki ses kaydediciye bu gibi şeyleri okuyup kaydedip dinlendiklerini duymuştum...kullanışlı bir yol olduğunu belliydi ancak ben bunu gerçekleştirmek istememiştim çünkü telefondaki sesim veya kaydediciden dinlediğim sesim, kendimin konuşurken duyduğum sesim kadar güzel değildi..ve tam aksine ordan dinlediğim sesim bana yabancı ve itici geliyordu ve "ayyyyyy karşımdaki insan benim sesimi böyle mi duyuyormuş iğrenç konuşuyomuşum" diyordum...
yani kısacası böyle bir yönteme kalkışınca bırakın olumlamaların olumlu etkisini...ben kendi ses tonuma takıcaktım ve ters tepicekti diye düşünüyordum..o yüzden buna kalkışmıyordum...

ama bugün cesaret geldi ve olumlamalarımı kaydediciye okudum...evet sesim bana herzamankinden daha değişik ve garip geliyordu kulağıma..açıkcası yine ses tonumu beğenmemiştim...ancak buna eskiden olduğu kadar kafayı takmadım ve sesin tonuna değil söylenen olumlu cümlelere odaklandım...hem zaten sesimi kaydeden şey bir makine sonuçta...karşımdaki insanın da aynı şekilde duymayacağını düşündüm...ve hakikaten ses kaydedip dinlemek pratik bir yolmuş...demekki sesin tonu nasıl olursa olsun galiba karşıdaki insan da sesin tonunun güzelliğinden ziyade o sesin neler söylediğine dikkat ediyor olmalı...

ve bu ses kaydedip dinleme fikri hoşuma gidince işi daha da ileri götürüp acaba çalışmaktan hoşlanmadığım derslerimin kitaptaki metinlerini kaydediciye okusam ve sonra gün içinde saatlerce tekrar ederek dinlesem böylece dersler de aklıma girer belki..ve beni kitap okuma eziyetinde kurtarır diye düşünüyorum...evde temizlik yaparken hatta uyurken bile dinlersem...öyle özellikle oturup da çalışmama da gerek kalmaz...

herkesin zeka çeşidi ve öğrenme tarzı farklıymış ben de sadece okuyarak anlayanlardan değilim...hem görmem hem duymam gerekiyor anlamam için...o yüzden bana derslerde kitap okumaktan çok videolu ders anlatımları daha faydalı gelmiştir...kitabımdaki yazılanları da okuyup kaydediyim bakalım nolucak...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-02-2010, 06:13 PM   #112 (permalink)
Yüzbaşı

963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

geçmişten bugüne kadar kendimi bildim bileli fiziksel görüşüme çok kafamı takan birisiydim...illa ki kendimde eleştirecek birşeyler bulurdum...ve bunda medya da başta olmak üzere birçok insanın kafasındaki genel güzellik kalıpları da çok etkili oluyordu....mesela zayıf insanın kilolu insana göre tercih edilmesi...sarışınların esmerlere tercih edilmesi...renkli gözlerin kahve gözlerden daha fazla beğenilmesi....uzunboyluların kısaboylulara tercih edilmesi gibi...

bu genel kalıplara göre kendimi karşılaştırdığımda oysaki bende bu kriterlerin birtanesi bile yok...yani zayıf olmadığım gibi kiloluyum, sarışın değilim esmerim, gözlerim renkli değil kahverengi ve son olarak da boyum normal bile değil kısaboyluyum....bu özelliklere sahip olduğum için kendimi hep 2. sınıf olarak gördüm...o kadar ilginçtir ki benimle aynı özellikleri taşımasna rağmen başka insanların bile birtakım güzellikleri olduğuna inanır ve kendimin hiçbir cazip tarafım olmadığına inanırdım...

senelerce tipim ve imajım üzerinde yüzlerce deneme yaptım..ancak bu denemeler sonucu yine en doğal halime yakın halime geri döndüm...yani artık esmerken saçımı sarıya yada kumrala boyatmıyorum en basitinden..çünkü bunun devamlılığını sağlamak gerçekten çok yorucu...ve doğal halim kadar yakışmıyor da..

kıssadan hisse şu sonucu çıkarmış bulunmaktayım...
herkesin en iyi şekilde göründüğü belli şartlar var ve onun dışına çıkmamak ve doğallıktan fazla uzaklaşmamak gerekiyor...mesela insanlar uzun saçlıları beğeniyor diye bana uzun saç yakışmamasına rağmen uzun saç bırakmamın anlamsız olduğunu anladım..çünkü ben kısa saçlarla daha iyi görünüyorum..hatta en iyi halim bu halim diyebilirim...aynı şekilde siyah saçlarla daha iyi görünüyorum..
kendi özelliklerim doğrultusunda hareket ettiğimde mutlaka beni de güzel bulan birileri çıkacaktır...her insanın zevki farklı...herkes de bende olmayan özelliklere sahip insanları beğeniyor değil ya dimi ?
sonuçta ben kendi özelliklerimi ve kendimi rahat hissettiğim iyi göründüğüme inandığım şartları tespit etmişim..bu da bir aşamadır...
artık uzunboyluların, sarışınların, renkli gözlülerin, ince fizikli insanların yanında kendimi ezik hissetmiyorum...onlarla karşılaştığımda onları da kendimle eşit görmeye başladım..çünkü onlar da sadece öyleyken güzeller...nasılki ben siyah ve kısa saçlarla iyi görünüyorsam onlar da o halleriyle güzel görünüyorlar ve benim yaptıklarımı onlar yapsa hiç de güzel görünmezler...bu açıdan onlarla eşit görüyorum kendimi...

eskiden egomu tatmin etmek adına bu sarışın renki gözlü beyaz tenli veya uzunboylu birisiyle karşılaştığımda onlarla arkadaş olmaya çalışır ve çaba gösterirdim.. bu özelliklerin hepsinin birarada olması da şart bile değildi..gözleri biraz ela bile olsa bu benim için yeterliydi...hatta beni ezmesine bile ses çıkarmazdım..ama artık öyle değil...bu kadar değersiz olmadığımı düşünüyorum...bir insan benden farklı özellikler taşıyor diye beni ezmeye hakkı yok öyle değil mi ?

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-02-2010, 11:23 AM   #113 (permalink)
Yüzbaşı

merhaba günlük
bazı nedenlerden ötürü 2 gündür telkinleri dinleyemiyorum...ama sevindirici birşey olarak şunu da belirtmeliyimki 2 gündür dinlemiyor olmama rağmen kendimde bir gerileme veya olumsuz bir etki göremedim...aylardır dinliyor olmam sanırım bana yeterli temeli oluşturmuş olmalı...
onun yerine daha kısa sürdüğü ve süreklilik istemedi için kaydettiğim sesli olumlamalarımı birkaç defa ardarda dinledim...

dün ders çalışmaya hevesim geldi ve boş kaldığımda napsam diye düşünürken ders çalışmak aklıma geldi..aslında hep aklımdaydı da sevmediğim için yapamıyordum...geçen gün
aklıma gelen sesli kaydetmek fikri bana ders çalışma konusunda gaz verdi..
okuyup kaydetme aşamasına gelemedim sadece özet çıkarabildim dün..zaten bunu yaptığımda saat çok geçti...bugün inşallah kaydedip dinlerim..

ders çalışmak o kadar da kötü gelmedi dün bana...hatta okuduklarımı anlamak ve karışık ve uzun olan cümlelerin ne demek istediğini anlamaya çözmekte istekli olduğumu gördüm..
..kendimi sanki eğlenceli bir şifre çözme oyununun içindeymişim gibi hissettim ve bu hissi sürdürmeye çalıştım...dünkü özet çıkarma aşamam iyi geçti..zaman zaman uzun cümleleri çözememek konusunda aceleci davranıp sıkıldığım da olsa bu sıkkınlık hissi uzun sürmedi o anda kaldı sadece..çünkü sürseydi masanın başından kalkıp vazgeçecektim biliyorum..

neyse gece bunları yaptıktan sonra gece anlamını çözemediğim ve bazılarını hatırlayamadığım rüyalar gördüm...bu sabah kalktığımda vicdanımın daha hafiflemiş olduğunu hissettim...ders çalışmıyor olmaktan uzun süredir duyduğum suçluluk hissi kalkmıştı...içimdeki huzurun bundan ötürü olduğu çok kesindi...hatta bu huzuru sabah uyanmadan önce uykum esnasında hatta rüyaları gördüğüm esnada bile hissetmiştim ve sebebini biliyordum..meğer üzerimde ne kadar yük olmuş bu konu...çok ağırlık yaptığını biliyordum ama gecenin köründe sadece yarım saat çalışıp sadece yarım sayfanın özetini çıkarmış olmak da yetti...bu kadar az çalışmayla bunun olacağını inanamazdım...öğrenci olan arkadaşlar birbirimize bu konuda destek olursak motivasyonumuz artar ve zor anlarda vazgeçemyiz değil mi ? lütfen birbirimize destek olalım olur mu ?

Alt 16-02-2010, 06:22 PM   #114 (permalink)
Yüzbaşı

2-3 gündür bende aşırı gerginlik sinirlilik ve depresyon hali var...
nedenini bulmaya çalışıyorum ve şu an aklıma gelen tek ihtimal 3 gündür sesli kaydettiğim olumlalamarı fırsat buldukça tekrar tekrar dinliyorum ondan oldu sanırım..çünkü yaşantımda başka bir değişiklik olmadı son zamanlarda

acaba olumlamalara direnç mi gösteriyorum nedir anlayamadım ?
kendimi çok kötü hissediyorum..psikiyatriste gittiğimde de bu haldeydim ufak şeylere kafamı takar oldum yine hadi hayırlısı...durduk yere içimde bir sinir var sebepsiz hem de...yada birkaç canımı sıkan şeyin birleşimi gibi..bilmiyorum..anlatamıyorum...aynı günün içinde bazen çok iyiyim..bazen de depresyon derecesinde kötüyüm...acayip iniş çıkışlar yaşıyorum..

Alt 16-02-2010, 07:33 PM   #115 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
gülenyüz gül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kalbinden olumlamalarını dinlemek geçiyorsa izin vermelisin sakın kafana takma direnç gösteriyor olabilir..
sağol canım :)
sanırım olumlamaların dozunu kaçırdım da böyle oldu..çok uzun bir metindi ve zihnim çok doldu ve sinirlilik yaptı galiba...telkinlerin ilk zamanları da böyleydi özellikle uzun telkinleri dinlediğimde...

senin dediğin gibi ya direnip sabır göstermek gerekiyo ada daha hafif atlatmak için olumlamaları daha kısa tutmalı ve birkaç cümleyi çıkarmalıyım :)

Alt 16-02-2010, 10:59 PM   #116 (permalink)
Yüzbaşı

çok mutluyum günlük
babamı koşu bandı almaya ikna ettim...
hiç bu kadar mutlu olacağımı tahmin etmemiştim..artık kolayca kilo verebileceğim inşallah

Alt 17-02-2010, 01:18 AM   #117 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 68
181 Mesajinıza toplam 953 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
iloscuk will become famous soon enoughiloscuk will become famous soon enough

çekim yasası devrede demek:)tebrikler.
iloscuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-02-2010, 08:37 AM   #118 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
iloscuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çekim yasası devrede demek:)tebrikler.
teşekkür ederim canım ..bu 2. girişimdi..aslında yine reddediceğini düşünmüştüm..olumlu düşünmemiştim ama sanırım çok istediğim için oldu...yada 2. kez söyleyince gerçekten istediğimi anladı...ilkinde öylesine aldırıp bi kenara koyacağımı düşünmüş olabilir...neyse mutlu son oldu bakalım kilo vermek amacıyla dışarı çıkıp asker gibi yürümek baya psikolojik baskı oluyodu..çıkmayınca da yeni kilolar ekleniyordu üzerime..dışarıya sadece zevk için gezmeye çıkarım artık

Alt 18-02-2010, 06:42 PM   #119 (permalink)
Yüzbaşı

merhaba sevgili günlük
bugün benim için yoğun ve yorucu gündü o yüzden bugün sana birşey yazamıycam kusura bakma..çünkü hem beynn hem fiziken bugün çooookkk yoruldum...hala da işlerim bitmedi..anlıycağın bugün sana vakit ayıramıycam...sonra yazarım tamam mı ?

Alt 18-02-2010, 06:59 PM   #120 (permalink)
Üsteğmen

ceylan84lum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 204
313 Mesajinıza toplam 1,423 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ceylan84lum has a spectacular aura aboutceylan84lum has a spectacular aura aboutceylan84lum has a spectacular aura about

Alıntı:
imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba sevgili günlük
bugün benim için yoğun ve yorucu gündü o yüzden bugün sana birşey yazamıycam kusura bakma..çünkü hem beynn hem fiziken bugün çooookkk yoruldum...hala da işlerim bitmedi..anlıycağın bugün sana vakit ayıramıycam...sonra yazarım tamam mı ?

tamam
hadi sen işlerini hallet sevgili sahibim.senin varlığın zaten beni mutlu ediyor...senin mutluluklarını yazman için varım ben ve yazdıkça seni mutlu etmek için...nasılsa daha nice mutlu günlerde yine beraberiz..

iyi ki varsın

Bookmarks