Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm.. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhaba sevgili günlük... bugün iyi değilim...hem de hiç iyi değilim ama herşeye rağmen hayata tutunmaya devam ediyorum... sözümona bugün doğumgünüm...dün babam evdeki fırının çok eski olduğunu ve artık işgörmez hale geldiğini düşündüğünü ve evdeki fırını yenilemek istediğini söyledi...evet bu güzel ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07-03-2010, 03:57 PM   #201 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

merhaba sevgili günlük...
bugün iyi değilim...hem de hiç iyi değilim
ama herşeye rağmen hayata tutunmaya devam ediyorum...

sözümona bugün doğumgünüm...dün babam evdeki fırının çok eski olduğunu ve artık işgörmez hale geldiğini düşündüğünü ve evdeki fırını yenilemek istediğini söyledi...evet bu güzel bir haber....ancak bana yaşgünümde özel bir hediye almayıp de evde yenilenmesi artık zorunlu olan bir eşyanın yerine yenisini alarak bunu aynı zamanda yaşgünü hediyesi olarak kabul etmemi ve algılamamı istiyor...eve alınan birşey bana mı alınmış oluyor ?
üstelik ben ona hiçbir zaman yeni fırın alalım demedim ve evdeki fırından da en ufak şikayetim bile yoktu...

durun daha bitmedi....bugün yiyecek alışverişine çıkıp eve döndü...hani şu peki keklerin yaşgünü için olan mum hediye kekleri varya 2 kutu ondan almış....."aaaaaaa ne güzel işte "demeyin...ben o kekleri saflığım ve iyiniyetimle bana almış olabileceğini düşünürken onları ani gelebilecek olan misafirlere aldığını söylemez mi ? ne kadar bozuldum anlatamam bari içindeki mumları şemsiyeleri alayım dedim..içinde mum ve şemsiye varmış dedim...o da bunu farketmediğini haberi olmadığını o keki rastgele aldığını söyledi bir de üstüne üstlük

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-03-2010, 05:00 PM   #202 (permalink)
Yüzbaşı

963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

tekrar merhaba canım arkadaşlarım sizlerin verdiği destek sayesinde kendimi şimdi çok daha iyi hissediyorum..ve yanlız olmadığımı bir kere daha anlamış oldum

bugün 29 yaşına girdim yani 30 a 1 kaldı...
ama hala içimde 17 yaşın coşkusu var bunu hissedebiliyorum..zaten hiçbir zaman yaşıma göre de davranamadım ama hoşuma gidiyor içimde çocuğun hala ölmemiş olması...
hele bu güzel sitede bu güzel insanlardan bu kadar yoğun pozitif enerji alırken yaşlı bir ruhla gezmeye devam etmek olanaksız...hepinizi çok seviyorum canımlar iyiki varsınız...

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-03-2010, 05:04 PM   #203 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

Vallaha bizde seni çoooookk seviyoruuuuzz İyiki doğmuşsun bee Tekraaarr tekraarr iyiki doğmuşsuuuunn ayynı kanepede zıplıyoruuuuzz
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-03-2010, 05:08 PM   #204 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
nsmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Vallaha bizde seni çoooookk seviyoruuuuzz İyiki doğmuşsun bee Tekraaarr tekraarr iyiki doğmuşsuuuunn ayynı kanepede zıplıyoruuuuzz

senin şu aynı kanepede zıplama deyimine bayılıyorum ya..ilk duyduğum günden beri çok hoşuma gitti hep beraber zıplıyoruz...hop 1-2-3 hop 1-2-3 hop

Alt 07-03-2010, 05:11 PM   #205 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
gülenyüz gül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
du bende zıplayayım :D

tabi canım sensiz olurmu hiç

Alt 07-03-2010, 05:49 PM   #206 (permalink)
Yüzbaşı

harika bir partiydi ne kadar teşekkür etsem az gelir dostlarım...valla hayat öpücüğü almış gibi oldum sayenizde

aslında bugün iyi şeyler de olmadı değil tabi...ama birtane olumsuzluğa odaklanarak diğer iyi şeyleri görmezden gelerek günümü boşa zehir etmişim...

mesela hayatımda artık şaşırtıcı gelişmeler olmaya başladı...son günlerde eski eşyalara fazlasıyla bağlı olan ve bir aldığı eşyayı mümkünse ömrünün sonuna kadar tepe tepe kullanmak isteyen babam son günlerde bu tutumunun yanlış olduğunu anlamış olmalı ki...evde işgörmeden duran ve zamanında sadece ucuz olduğu gerekçesiyle seçilip alınmış olan vcdplayerlardan rahatsız oldu ve bunları atıp yenisini alma kararı aldı...eskiden heleki böyle şeyleri tövbe attıramaz veya yeniletemezdim...yenilemediği gibi sürekli ve sorunsuz çalışsın ister bir de herşeyi aynı zamanda...ve sen çalıştıramazsan bi sorun çıkarsa vay haline suç alette değil sendedir..

aslında ben de o aletlerden rahatsız oluyor ve adam gibi bir markanın dvd playerini istiyordum...bunun da gerçekleşmesi için elime geçen bir fırsatı değerlendirdim...son zamanlarda ben dahil herkese çok sevdiği bir dizinin cd si piyasaya çıksa hemen alacağını ve çok istediğini söyleyip duruyordu..ben de o cd setini internetten aratarak buldum sipariş ettik ve evimize teslim edildi....hem babamı sevindirmiş oldum hem de evdeki playerların atılıp yeni ve esaslı birşey alınmasına önayak oldu...bu durumu fırsat bilip demiştim ki " eğer bu cdlerden birini bu playerlara koyacak olursan cd hasar görür ve belki içinden bir daha alamazsın dedim....çünkü cd çekmeceleri cdi içine aldıktan sonra tekrar açılmıyor içinde kalıyordu...o da bu çok sevdiği cd setine böyle bir zarar gelmesini istemeyeceğinden ötürü aklına yeni player alma fikri girmiş neyseki....zayıf noktasından yararlandım biraz çünkü daha önceden bunları gündeme getirdiğimde aldırış etmiyor kendine haklı gerekçe buluyordu....artık eski eşyalardan kendisi rahatsız oluyor ve bıkıyor....şaşırıyorum doğrusu....mutfaktaki 25 yıldır kullanılan ve hala çalışır vaziyette olan fırını yenilemek de onun fikriydi...40 yıl düşünsem o çok sevdiği ve almanyadan dönerken beraberinde getirdiği fırını emekli edeceği aklıma gelmezdi

onun dışında bu ay almak istediğim şeylerin hepsine harçlığım yetmiyor ve seçim yapmam bazı şeyleri elemem gerekiyordu....ama bugün ablam yaşgünümü kutlarken bana yoğunluğundan ötürü hediye almaya çıkamadığını..ancak görüştüğümüz zaman harçlık vereceğini söyledi böylesini daha doğru bulmuş...ben sana harçlık vereyim sen gönlünden geçeni al hem de kendi zevkine göre birşeyler seçmiş olursun..benim seçtiğim belki makbule geçmez dedi...bu sayede bu ay almayı düşündüğüm ve harçlığımın yetmeyeceği şeylere de yeticek param...gerçekten hediyeden daha çok makbule geçer

Alt 07-03-2010, 08:03 PM   #207 (permalink)
Yüzbaşı

beyin dalgası programında factoryden creative visualization mıydı neydi onu seçtim 2 çeşidi var...sanırım 2. olanı dinliyorum şu an...bu da alfa 10 dalgasıymış...ama sesler ve müzikler diğer şeylere göre daha az ve daha dinlendirici....adına bakarsak sanırım hayalgücünü geliştiriyor...bu seçeneği daha önceki dinlediklerim çok daha sevdim....okyanus dalgası, rüzgar çanı ve kuş sesi içeriyor hepsi o kadar..

ambients space seslerinden nefret ediyorum resmen kafa ütülüyor...bu dediğim seçenekte o ambient spacelerin çalmıyor olması çok hoşuma gitt
i

Alt 07-03-2010, 08:08 PM   #208 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 68
181 Mesajinıza toplam 953 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
iloscuk will become famous soon enoughiloscuk will become famous soon enough

İmported angel doğum günün kutlu olsun.Bugün dilediğin herşey olsun.Seni seviyorum arkadaşım.
iloscuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-03-2010, 08:18 PM   #209 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
iloscuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İmported angel doğum günün kutlu olsun.Bugün dilediğin herşey olsun.Seni seviyorum arkadaşım.
teşekkür ederim canım..ben de seni seviyorum...iyiki varsın :)

Alt 07-03-2010, 08:20 PM   #210 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
Valla bu programı senin sayende öğreniyorum he :D Allah razı olsun paylaşıyorsun günlüğünde iyi ki varsın
önemli değil ne demek bana da içimi dökme fırsatı oluyor..ne kadar güzel bir duygu...beni takip eden dinleyen ve sevdiğim dostlarım var
Alıntı:
Hala partinin tadına doyamadım
canım benim doyamadıysan devam edebiliriz g ogogo

Bookmarks