Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm.. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: gülenyüz gül Nickli Üyeden Alıntı Uzmanlar demişler ki : Su içmek için susamayı beklemeyin .. Benimde burda hatam var işte susamayı bekliyorum... Bu medotu bulabilmen gerçekten super tebrik ediyorum.. canım ben aslında heryerde söylendiği gibi günde 8 bardak içiyorum ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-03-2010, 09:20 AM   #181 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

Alıntı:
gülenyüz gül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Uzmanlar demişler ki :Su içmek için susamayı beklemeyin..Benimde burda hatam var işte susamayı bekliyorum...
Bu medotu bulabilmen gerçekten super tebrik ediyorum..
canım ben aslında heryerde söylendiği gibi günde 8 bardak içiyorum ama sanırım benim bünyeme yetmiyor...
zaten biryerde de kilolu insanların daha fazla su içmesi gerektiğini söyleyen birşey okumuştum...içtiğim suyu arttırayım bakalım ne olacak ?
bu arada tebrikin için teşekkür ederim

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-03-2010, 09:58 AM   #182 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Canım sabahları aç karnına bir bardak ılık su (kaynamış ılıtılmış) içmeyi dene bir de istersen.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-03-2010, 10:35 AM   #183 (permalink)
Yüzbaşı

963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

Alıntı:
redflowers Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Canım sabahları aç karnına bir bardak ılık su (kaynamış ılıtılmış) içmeyi dene bir de istersen.
önerin için sağol canım..yarın sabah deniyim bunu

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-03-2010, 11:24 AM   #184 (permalink)
Yüzbaşı

Sporum çoktan bitti günlük
spordan hemen sonra tartıldığımda 73.6 kilo gördüm ve çok mutluyum sonunda 73 ü gördüm şükürler olsun... başladığımda 76.3 kiloydu..hatta bazen 77 leri buluyordu...

arada 2 kilo 700 gram gibi bir fark var...bunu azımsamamam lazım....her ne kadar fiziksel olarak aynada farkı göremesem de 1,5 haftalık bir süreç için hiç de fena bir rakam değil...

birkaç gün boyunca kendimi sürekli 74-75 lerde görmek canımı sıkıyordu..şimdi 73leri görünce mutlu oldum

ayrıca diyet yapıp da canı tatlı veya şeker çeken arkadaşlara bir önerim var...araöğünlerinizde falan mutlaka süt porsiyonu vardır...içeceğiniz sütün içine 1 tatlı kaşığı (tepeleme değil ama) bal koyup karıştırıp sütü öyle içince şeker isteği de azalıyo.. üstelik 1 tatlı kaşığı bal sadece 20 kaloriymiş...ama fazla koymayın çünkü bu sefer şekeri yükseltip öğün aralarında açlık krizlerine sebep olabilir..artık kendimi üzgün hissettiğimde şekere saldırmıyorum..çünkü zaten şeker ihtiyacım karşılanıyor...

Alt 04-03-2010, 01:10 PM   #185 (permalink)

Tesekkür: 3,278
425 Mesajinıza toplam 2,298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayallerimgerçekleşiyor is on a distinguished road

Alıntı:
imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bugüne kadar toplam 14 kişiyi affetmişim...ama hala üzerimdeki yük tam anlamıyla kalkmadı...bu kaldırdığım taşlar büyük kaya parçaları değil de sanırım çakıltaşlarıydılar..yada ortaboy taşlar...hala büyük blok sırtımda duruyor sanırım..

aslında biliyorum ama kendime bile itiraf edemiyorum..affetme çalışmasına hala anne ve babamı dahil etmedim...bilmiyorum içimde sürekli bir konu ve erteleme var...affetme çalışmamda ailemden olmayan ama affetmesi en zor olan kişilerin üstünde bile çalışmaya cesaret ettim ancak annem ve babam için cesaret edemiyorum...offffff....

bugün kimi affettiğimi söylesem şaşarsın...kendisine toz kondurmayan ve hakkındaki olumsuz eleştirilere fırsat bile vermeyen hayran kitlesinden dolayı gıcık kaptığım bir dizi oyuncusunu (evet bir aktristi) affettim...işe yarayıp yaramadığını da onun oynadığı diziden bir bölümü izleyerek kendimi test edeceğim...
Çok alemsin valla ilahi aktristide affedersen dünyada her gördüğün insanı korkarım affetmek zorunda kalacaksın. Çok tatlısın ya, sen çok yaşa
hayallerimgerçekleşiyor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-03-2010, 04:05 PM   #186 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
gülenyüz gül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ooo sen 8 bardak içiyorsun ben bir bardak içiyorum tamam..uzmanları dinleyecem susamayı beklemeyeceğim bu gidişte bir bardak içersem hastaneyi boylarım:D o yüzden şikayetçiyim kendimden.. bugünden itibaren listeme su içmeyi ekledim..

bu yeni kararın için seni kutluyorum

Alt 04-03-2010, 07:18 PM   #187 (permalink)
Yüzbaşı

tekrar burdayım sevgili günlük
evet güzel haberlerle döndüm günlükcüğüm

sabah hazımsızlık sorunumdan bahsetmiştim ve bunun olası nedenlerinin neler olabileceğini belirlemiştim kendi kendime..

bugün öğünlerden önce içtiğim su miktarını arttırma yoluna gittim...bu seçeneği denemek istedim önce...düne kadar öğünlerden önce 2 şer bardak su içiyordum...bugün 3 er bardağa çıkardım...yani günde toplam 12 bardak ediyor..

henüz hazımsızlıktan şikayet ettiğim şu günün akşamını yaşayan birisi olarak bu su miktarını arttırmanın şimdiden faydasını gördüm....midem eskisi gibi taş gibi semsert değil artık...dokunduğumda mide kısmının yumuşamış olduğunu farkettim..zaten hissediyorum da...çünkü gerginlik yaratıyordu.... suyu günde toplam 4 bardak arttırmak hakikaten mucize etkisi yarattı
yarın sabah da Redflowers arkadaşımın önerdiği gibi sabahki içeceğim suyu içmeden önce kaynatıp soğutarak içeceğim..bu öneri için kendisine tekrar teşekkür ediyorum

Geçiyim diğer habere...nette isim soyisim ve doğumtarihine göre ücretsiz renk analizi yapan bir siteyle karşılaştım ve renk analizimi yaptım... ismimizdeki harflerin kendine göre titreşimleri varmış ve bu titreşimler de bazı renklere karşılık geliyormuş sanırım...(yani yanlış olmasın anladığım kadarıyla söylemeye çalıştım)
neyse analizimin sonucu olarak eksik olan renklerim...turuncu, çivit mavisi, eflatun, lal ve yeşilmiş
aşırı olan rengim ise sarıymış...
eksikler tamamlanınca insan daha mutlu ve huzurlu bir hayat yaşıyormuş..çünkü eksik renkler karekterimizdeki eksik yönleri temsil ediyormuş...

bunları öğrendikten sonra eksik çıkan renklere hayatımda daha fazla yer vermeye karar verdim...ama bu illa ki o renkler bana yakışmadığı halde üzerime giymekte ısrar etmek şeklinde değil de...odama o renkte objeler biblolar falan ekleyebilirim...veya o renklerde tokalar kolyeler falan takabilirim....bugün oturdum eksik renklerimin renklerinde arkaplanlar topladım bilgisayarım için...1 gün boyunca ekranımda 1 rengi kullanıp ertesi gün diğer renge şeklinde dönüşümlü olarak ekranımda bu renkleri kullanmaya karar verdim...
hatta yiyeceklerde de bu renk meyve sebzeleri mümkünse daha çok tercih etmeye çalışacağım

Alt 05-03-2010, 09:08 AM   #188 (permalink)
Yüzbaşı

Günaydın günlük

bugün güne Redflowers arkadaşımın tavsiye ettiği gibi kaynatılıp ılıtılmış su içerek başladım ...yine dünkü gibi günde 12 bardak su içeceğim böyle daha iyi oldu...

4 bardak fazladan suyun bende farkettirdikleri şey neler mi oldu ? bu sabah kalktığımda burnum tıkalı değildi ve çok rahat nefes alıyordum...nefes alamamak da başlı başına bir sorundu..denge bozukluğu ve sinirlilik yapıyordu..üstelik gece kötü rüyalar gördürüyordu...haliyle güne de kötü başlıyordum dünkü sabah için yazdıklarımdan anlarsın zaten...bugün mutlu kalktım ve midemdeki şişkinlik biraz inmiş vaziyetteydi güne nasıl başladığın da çok önemli bir ayrıntı aslında...

dün bahsettiğim renklerle ilgili uygulamama da devam ediyorum...dün bilgisayarımın ekranını herşeyiyle turuncu yapmıştım..bugün ise yeşili seçtim ve herşeyi yeşil yaptım...ama bunu sadece bilgisayar ekranıyla sınırlamamakta kararlıyım..bu konuda birşeyler yapmalıyım...
sanırım bana yine alışveriş yolu gözüktü çünkü farkettim ki renk analimizde çıkan eksik renklere kendim de hayatımda pek yer vermemişim....örneğin hiç yeşil giysim yok...yada ne bileyim odamda hiç turuncu bir maskot yada biblo yok.....oysa uzmanlardan birisi diyor ki (nette okuduğum kadarıyla) eksik olan renklerde yatak çarşafları alın ve onlarda yatın hatta iççamaşırınızı o renkte seçin diyorlar...ne kadarı hayata geçirilebilir o tartışılır ama elimden geleni yapacağım

Alt 05-03-2010, 11:14 AM   #189 (permalink)
Yüzbaşı

Bugün spor sonrası 73.4 kilo çıktım
anladığıma göre ben günde ortalama 200 gram veriyorum

Alt 05-03-2010, 11:59 AM   #190 (permalink)
Yüzbaşı

inanamıyorum günlük
beni çok mutlu eden bir gelişme oldu...

ben sporu zevkli hale getirmek için cebime cep telefonumu koyup kulaklıkla tempolu ve spora teşvik eden şarkılar bulup toplamıştım ve dinliyordum ya..
bu spor şarkılarım toplam 23 taneydi ve artık bir sonraki şarkının ne olacağını ezberlediğimden ötürü espirilerini kaybetmeye başlamışlardı...

amaaaaaa...bugün nette karşıma öyle bir albüm çıktıki inanamadım...."101 running songs" adı altında 101 tane koşu şarkısı diye bir albüm çocuklar gibi mutlu oldum günlük tam aradığım şeydi
acaba bilmeden çekim yasasını mı çalıştırıyorum

Bookmarks