Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm.. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: hayallerimgerçekleşiyor Nickli Üyeden Alıntı Küçükken ben de istemiştim. Babam alırım binmezsin oda köşede kalır demişti. Ben hergün başının etini yedim. Bisikletde . Kafama koymuştum. Hergün arkadaşlarımla turu yaptığımı hayal ediyordum. Ortaokuldaydım deniz kısıyısnda bir yazlık sitede herkesin i var ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-03-2010, 07:36 PM   #171 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

Alıntı:
hayallerimgerçekleşiyor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Küçükken ben de istemiştim. Babam alırım binmezsin oda köşede kalır demişti. Ben hergün başının etini yedim. Bisikletde . Kafama koymuştum. Hergün arkadaşlarımla turu yaptığımı hayal ediyordum. Ortaokuldaydım deniz kısıyısnda bir yazlık sitede herkesin i var ben yürüyorum oldu mu bu şimdi. Bir gün babam kapının önüne bir bak dedi. Bende gittim baktım . Çok sevindim havalara uçtum önce ama sonra dikkatli bakınca e benim gibi kısacık minyoncuk bir kıza kocaman erkek i almış, arkasında selesi vardı Allahtan.
Moralim bozuldu tabiki. Abinlerde biner diye öyle aldım dedi. Hani küçükken kıyafet büyük alınır ya sürekli büyüyor çocuk diye. Şimdi bu te yapılır mı? Sözde bana alınmış. Bende kafaya koymuştum ona ben binecektim. Önce yana yere doğru baya bir eğiyordum sonra pedallara basar basmaz düşleştirip ayakta sürüyordum biraz gidince koltuğa oturuyordum ama ayaklarım pedallara parmak ucunda basıyordu. Öyle öyle inatla ben bindim. O sitede o turları meşhurdu. Sırf bu yüzden i hep sevdim. Aradan yıllar geçti. Bisikletim hurda oldu sonrada yok oldu. Ben üniversitedeyim. Babam sırf onunla bahçe denen yere gidip haftasonu kalayım diye sürpriz yapıp bana aldı. Yalnız bu seferde boyumdan küçük bir kız i almış. Kıyamam ben sana yıllarca içinde acısını yaşattı demekki kızına büyük boy erkek i aldığına pişman olup üniversitedeyken boyundan küçük kız i alıyor:))) çok tatlı di mi? Seni çok seviyorum babişkom rahat ve huzurlu ol diğer yaşamında.

bunu okuyunca valla kendi babam gözümde canlandı...demekki herkesin tipik aile babası karekteri böyle oluyor

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-03-2010, 07:51 PM   #172 (permalink)
Yüzbaşı

963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

Alıntı:
çok iyi bir karar vermişsin seni kutluyorum
çekim yasasına göre hareket etmek demek bu! Paranı biriktir, istediğini al! Zengin görün çünkü senin için zengin ve dışında öyle olsun;) kendine güvenin artar. Sen bu kadar iyi bir insanken herşeyin en iyisini hakediyorsun emin ol. Böyle devam ederse özgüvenin tavan yapacak.
Benim de en büyük hatam hep başkası beğensin diye birşeyler giyiyor olmam yada saçımı onlara göre yapmam. Birileri banada güzel olmuşsun desin bayılırım. Halbuki ne gerek var. Kendi zevkim var di mi? Yok o şunu beğenir bunu yap, şunu desin şunu yap. İşi,m Nasrettin hocanın bir çocukla bir yolda eşeğe binme hikayesine dönüyor. İkisi biniyor eşeğe acıyanlar oluyor. Kendi biniyor vay adama küçücük çocuğu bindirmemiş oluyor. Çocuğu bindiriyor, adam yaşlı cocuğu neden bindirmiş. En sonunda ikiside eşekten iniyor yürüyorlar. Ben saçımı daha parlak olsun diye kahverengiye boyatıp birde güzel kestircektim. Erkek arkadaşımın ısrarını kıramayıp sarı yaptım. Laf demeyen kalmadı. Kimi çok beğendi. Kimi hiç beğenmedi. Kimisi kızıl kahve yap kimisi siyah yap. Yok saçlarını uçlarından biraz kestirsen daha iyi olur. Sizene kardeşim benim saçım! Ama bunu demeye hakkım yok çünkü dedirten benim. Madem ilgi bekliyorsun o şunu desin bu bunu desin diye değiştiriyorsun al çek cezanı işte. Bir kıyafetime karışmadıkları kalmıştı. Kimi çok beğenir. Kimisi burnunu eğr bakar. O kadar şık olurum özen gösteririm gram bir güzel olmuşsun laf yok. Yanımdaki övülür ne güzel olmuşsun bana gelince tık yok:( bende hassasım ya kırılırım işte. Sorun bende niye başkalarının düşüncelerine önem veriyorumkiç Canım ne isterse onu yapmalıyım di mi ama
canım benim sen de çok tatlı bir insansın...bütün yorumlarından anlaşılıyor bu zevkle okuyorum yorumlarını

şu anlattıkların hiç de yabancı konular değil bana...hakikaten bugüne kadar hep başkaları beğensin, onları memnun edelim onları mutlu edelim diye yaşamışız...ve beklediğimiz tek şey güzel bir söz duymak kadar basit birşeyken bile onu bile görememişiz...demekki başkalarına göre kendimizi yönlendirince ve mecaz anlamda (çevredeki herkese mikrofon uzatınca) herkes düşüncesini çekinmeden söyler hale geliyor..hatta sen kırılmışsın üzülmüşsün bunu bile takmıyorlar...bunu önlemenin yolu da çevreye mikrofon uzatmamak (yani kulak asmamak içindeki sesi dinlemek) hem hiçkimsenin zevki tutarlı değil..bugün beğendiğini yarın beğenmeyebiliyor insanlar...

saygı duyulan insanların kendine has tarzları olduğunu ve bunu yaratırken de kimseyi takmadıklarını farkettim....mesela şarkıcı rihannanın tarzını ben ne kadar beğenmesem de dünyada tarzı çok beğeniliyor...çünkü "diğerleri ne giyiyor ? neler popüler ? sevilen şeyleri ben de giyeyim de popüler olayım" derdinde olmadığı çok açık...içinden geldiği gibi giyiniyor ve saçını da öyle yapıyor...o yüzden moda dünyasında bile kendisine saygı duyulmaya başlandı...bu yönünü takdir etmek lazım o kadının....tarzını beğenmeyenler bile saygı duymadan edemiyor..çünkü kendi seçimleri olduğu belli...önemli olan da bu sanırım

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-03-2010, 07:54 PM   #173 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
nsmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

aman haa fazla zayıflamayasııınn

ah nerde o günler..

Alt 03-03-2010, 11:29 AM   #174 (permalink)
Yüzbaşı

Yine karşındayım günlük
hani demiştim ya geçenlerde tartıya çıkmıştım ve kendimi umduğumdan daha ağır kiloda görünce üzülmüştüm...ancak buna aldanıp bu işten vazgeçmeyip devam etme kararı almıştım...şimdi bu kararımın doğru olduğunu gördüm ve bugün onun meyvesini aldım

bugün sporumu daha da hızlı tempoda yaptım...evet vazgeçmek yerine spora daha sıkı sarıldım...ve bugün yaktığım kalori olarak çok şükür 3 haneli rakamlara ulaşabildim ve bugün tam 110 kalori yaktım

ama esas haber burada...spor sonrası tartıya çıktığımda tam olarak 74.0 kilo gösterdi su gibi terledim tabi...ama terlemekten nefret eden ben, bu sefer terlemekten zevk aldım diyebilirim..çünkü sporun işe yaradığının göstergesi gibi geliyor bana :) sporu yapalı 1 saat oldu ama vucut ısım hala sıcak ve kanımın vucudumda daha rahat dolaştığını hissediyorum...birşeylerin çözüldüğünü hissediyorum..hatta az önce boğazımdaki ve sinüslerimdeki tıkanıklıklar da çözülüp açıldı...

beni daha sıkı sarılmaya iten şeylerden birisi de alışveriş kataloglarında gördüğüm ve beğendiğim sahip olmak istediğim kıyafetlerin olması....sporu yaparken beni en çok coşturan ve destekleyen şey, kendimi zayıf ve formda olarak o beğendiğim kıyafetleri giyiyor olarak imgelemek.... ve tabi bir de sevdiğim tempolu müzikler....gözümün önünde o kıyafetlerin hayali varken zaten spora sarılmamak pek mümkün olmuyor

Alt 03-03-2010, 12:09 PM   #175 (permalink)

Tesekkür: 3,278
425 Mesajinıza toplam 2,298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayallerimgerçekleşiyor is on a distinguished road

Alıntı:
imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
haklısın canım ben de senin gibi facebooku terkedenler kervanındanım..insan kişisel duvarını diğer arkadaşlarınınkinden daha boş görünce yada arkadaş listesini daha az görünce kendini garip hissediyor ...tek başıma daha mı rahatım ne hiç değilse senin bahsettiğin çabalara girip yorulmak zorunda kalmıyorum

dikkat ettinmi canım
gerçek olmuş olan geçmişteki şeyleri düşünürken hep kötü şeyleri düşünüyoruz..hayal kurarken de olmayan şeyleri ve iyi şeyleri düşünüyoruz...aslında beynimizi boşa yoruyoruz..
peki neden gerçekten olmuş olan ve iyi olan şeyleri düşünmüyoruz ki ?
hayalin faydası olmuyo kötü geçmişi tekrar canlandırmanın da...
bir de iyi geçmiş canlansa nasıl olur acaba
Hayalin faydası olmuyor kısmına katılmıyorum. Bizler düşünce ve hayallerden ibaretiz. Neyi sürekli düşünürsek o olur. Bende malesef hergünün sonunda geriye dönüp yaşadığım olumsuz anları beynimde film gibi döndürüp duruyorum. Sonra iptal diyorum ve gözlerimi kapatıp o olayları kendi istediğim şekilde olmuş gibi değiştiriyorum ve mutlu oluyorum yada onu yapmakta zorlanıyorsam.Gün içinde yaşadığım o olumsuz anı siyah beyaz olarak canlandırıp o anı ufacık nokta haline gelene kadar ve yok edene kadar hayal ediyorum, yada onu pembe balona koyup bulutların arasında kaybolduğunu hayal ediyorum. Hayal kurmak güzel birşey. Geleceğe yönelik ise imgeleme yapıyorum yani sessiz odamda gözlerimi kapatıp tel tek hayallerimi canlandırıyorum. Bir ev mi istiyorum içindeyip ve sıcacık çayımı yudumladığımı hayal ediyorum kendi koltuğumun üzerinde. Yapılaca olan asıl hayal etmek ve düşüncelerimizi bu şekilde değiştire değiştire olumsuzluğu hayatımızdan çıkartmakkkkk bu kadarcık
hayallerimgerçekleşiyor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-03-2010, 01:58 PM   #176 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
Hayalin faydası olmuyor kısmına katılmıyorum. Bizler düşünce ve hayallerden ibaretiz. Neyi sürekli düşünürsek o olur. Bende malesef hergünün sonunda geriye dönüp yaşadığım olumsuz anları beynimde film gibi döndürüp duruyorum. Sonra iptal diyorum ve gözlerimi kapatıp o olayları kendi istediğim şekilde olmuş gibi değiştiriyorum ve mutlu oluyorum yada onu yapmakta zorlanıyorsam.Gün içinde yaşadığım o olumsuz anı siyah beyaz olarak canlandırıp o anı ufacık nokta haline gelene kadar ve yok edene kadar hayal ediyorum, yada onu pembe balona koyup bulutların arasında kaybolduğunu hayal ediyorum. Hayal kurmak güzel birşey. Geleceğe yönelik ise imgeleme yapıyorum yani sessiz odamda gözlerimi kapatıp tel tek hayallerimi canlandırıyorum. Bir ev mi istiyorum içindeyip ve sıcacık çayımı yudumladığımı hayal ediyorum kendi koltuğumun üzerinde. Yapılaca olan asıl hayal etmek ve düşüncelerimizi bu şekilde değiştire değiştire olumsuzluğu hayatımızdan çıkartmakkkkk bu kadarcık
yani gerçek hayattan şimdiki andan bizi koparıcak şekilde hayatımızı hayal kurmakla geçirmenin faydası yok demek istedim ipin ucu kaçtı mı alışkanlık oluyo ana odaklanmak zorlaşıyor... tabi ki iyi hayaller insanı teşvik etmek için çok önemli...fakat mantığa yatmayan ve dünyanın yapısıyla uyuşmayan gerçekçi olmayan hayalleri kurmak vakit kaybı onu demek istedim mesela atıyorum dünyada brad pitt le evlenmek isteyen ve onun hayalini kuran milyonlarca genç kız var..ve bir insan sadece bir kişiyle evleneceğine göre bu milyonlarca kişi boşa hayal kuruyor...yoksa ben de kendimi ince bir beden içinde dar kıyafetlerle hayal ederek kilo verme çalışmama devam ediyorum

Alt 03-03-2010, 02:00 PM   #177 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
gülenyüz gül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok sevindim senin adına .. Bizim doğru kararlarımız bizi mutlu ediyor ...
sağol canım...iyiki varsın evet doğru olduğunu görmek..yani yapılan işin sonucunu (feedback'ini) almak insana doğru yolda olup olmadığını gösteriyor..doğru olduğunu görünce de daha mutlu oluyosun...en azından belirsizlik ortadan kalkıyor

Alt 03-03-2010, 04:45 PM   #178 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

Alıntı:
imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sağol canım...iyiki varsın evet doğru olduğunu görmek..yani yapılan işin sonucunu (feedback'ini) almak insana doğru yolda olup olmadığını gösteriyor..doğru olduğunu görünce de daha mutlu oluyosun...en azından belirsizlik ortadan kalkıyor
Evett, haklısııınn Ucunda ışık olan bi tünel, ucunda ışık olmayandan daha iyidir
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-03-2010, 06:38 PM   #179 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
nsmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Evett, haklısııınn Ucunda ışık olan bi tünel, ucunda ışık olmayandan daha iyidir
aynen öyle...çok güzel söyledin valla

Alt 04-03-2010, 08:36 AM   #180 (permalink)
Yüzbaşı

merhaba canım günlüğüm
bugün çok yorgun ve isteksiz kalktım..çünkü uyurken burnum tıkalıydı dolayısıyla iyi uyku alamadım ve tam da sabah kötü ve sıkıcı bir rüya görürken alarmim çaldı ve uyandım...rüya kötü de olsa alarm çalınca insan rüya modundan çıkmak istemiyor ne ilginç değil mi ?

1 haftayı geçkindir diyet yapmama rağmen sindirim ve hazım problemlerim yüzünden tartıda ağır çıkmaya alıştım..yani ağır çıkmanın nedeninin bu olduğunu anladım...artık o yüzden tartıdaki rakamı dert etmiyorum....ancak bu hazımsızlık durumu bünyemi huzursuz ediyor..düşünsenize içinizde 1 kiloya yakın belki de geçkin ve fazladan ağırlık var ve midenize taş gibi oturmuş...gerçekten çok huzur kaçırıcı..

hazımsızlıkla savaşmak için aklıma şu seçenekler geldi

* belki az su içiyorumdur ve aldığım su hazım ve benzeri şeylerin ihtiyaç duyduğundan daha az geliyordur...

* belki sadece spor esnasında hareket etmek ve onun dışında oturmak iyi gelmiyordur..günlük yaşamımdaki hareketleri de çoğaltmam gerekebilir..

* diğer aklıma gelen şey ise hergün hiç değilse kendime 5-10 dakika ayırıp mide ve karın kısmıma elimle masaj da yapmayı düşünüyorum..

farkettiysen günlük, benim problem çözme tarzım bilgisayarlara benziyor önce problemin olası nedenlerini buluyorum ve bu nedenler bana seçenekler oluşturmamı sağlıyor...bütün olası nedenlere hakim olduğumu bildiğim için rahatlıyorum..bir seçenek işe yaramadıysa diğerlerinden birisi mutlaka işe yarayacaktır.. yada belki hepsini birden aynı anda yapmak yarayacaktır...herşeyde bu metodu uygularım genelde..

Bookmarks