Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Mustang'in Rüzgarı

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Mustang'in Rüzgarı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız günaydın .sizde benim gibi diyeceğim ama- siz daha eskisiniz bu sitede -ben de sizin gibi diyeyim bu yüzden bende sizin gibi sabah gözümü açaında siteye uğrayanlardanım her sabh sizinle karşılaşmak çok güzel. diz ağrılarınıza üzüldüm çok geçmiş olsun .anneminde bir ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Mustang'in Rüzgarı

Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-06-2008, 09:30 AM   #241 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
32 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
burcu-tkn8 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Mustang'in Rüzgarı

günaydın .sizde benim gibi diyeceğim ama- siz daha eskisiniz bu sitede -ben de sizin gibi diyeyim bu yüzden bende sizin gibi sabah gözümü açaında siteye uğrayanlardanım her sabh sizinle karşılaşmak çok güzel. diz ağrılarınıza üzüldüm çok geçmiş olsun .anneminde bir ara böyle sıkıntıları vardı bilmiyorum aynı sebepten midir sizinkide ama sıcak kum ve kaplıcalar çok iyi geldi belki bir alternatif çözüm olur.günlüğünüzü sf sf okuyorum şuan 10,sf. dayım ahh sınavlarım olmasa bi oturusta bititirim ama istemsemde yarım bırakmak zorunda kalıyorum.birçk konuda sitem etmekte haklısnız ama bazı insanlar yatarılış itibariyle iyi doğuyor sizin gibi... kötüye karşılık veremez versede bundan haz ,iç rahatlaması değil gene üzüntü hisseder. anneniz size nasıl davranırsa davransın yada aslında hak ettiği gibi demk istemiyorumda..hımmm ne kullansam onun davranışına ayna görevi yapsanız inanın gene siz üzülürsünüz neden böyle davrandım diye.çünkü sizde iyilik hissiyle ödüllnedirilmiş (bazne bu ceza gibi geliyor) kişilerdensiniz okuduğum kadarıyla.karşılık verınce rahatlama yada oh işte iyi oldu diyecek bir yapınız yokki ,ben öyle hissettim.zaten yine sabırla sevgiyle yaklaşıyorsunuz değiştirememişssiniz kabul etmissiniz

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

burcu-tkn8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 05-06-2008, 09:44 AM   #242 (permalink)
Mustang
Guest

Serkan büyük sanayi kalktığında esnaf gerçekten çok zor durumda kalmıştı .Sahip oldukları müşterilerini kaybetmişler bir çoğu ne yapacağını şaşırmıştı.Benim babam 50 senedir sanayidedir.Oto balata eskiden sanayiler den çekiç sesleri hiç eksik olmazdı hata yolda zaman kaybetmemek için iskitlerde otururduk Bizim çocukluğumuz iskitlerde geçti.Biz babamı o çok çalıştığı için çok az göre biliyorduk.

şimdi sanayide bir babamlar ve bir kaçtane daha dükkan açık.İnsanlar zaten ekmeklerini zor kazanır hale geldilerbirde şehirden okadar uzağa sanayileri taşıdılarki küçük esnaf bitti.Hepinize Allah kolaylık versin işiniz rast gelsin.

Alt 05-06-2008, 01:17 PM   #243 (permalink)
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point

abla bende babamın yolnu takip ettim okumayacam okutmayın beni dedim zorla universite okutdular bana hayatımdan 6 sene caldılar hakları olmadan ama genede bi şeyler yaptım 12 yaseımdan beri sanayideyim ':( ben onlarca insan gördüm kendni yakmaya calısan yuvası dagılan kendini öldüren köyüne geri dönen en basiti bizim yan dukkandaki musa abim kızını universiteye gönderemedi 18 yasında evlndirmek zorunda kaldı :'( gelişim gelişim dediler alısveriş merkezi su bu dediiler hala bombos duruyo osanayi :'(harabe asıl şimd pislik oldu ora madem yıkdın tamam bari pisliklerini temizle o beton yıgınlarını kaldır ordan :'( kaç kişi ekmeksiz kaldı kaç aile ykıldı kac kişi meslegi bırakdı biz yıkılmadık direndik babam başbakanlıkdan emekli benim makam araçlarının yetkili teknikeri ve usta basıydı sögüt özünün amacı bana bi şeyler vermekdi yoksa oda kapatıcakdı dukkanı oglum baska yerde calısma seni ben yetişdircem dedi o amacla cıkdık yola
oto tamir bakım performans sektorunde bi şeyler yapıyoruz abla dfedigin gibi ekmek kzanmak zorr bu devirde ama buyuk sanayide ne anılarım vardı beee :'( tek dolmus bizim su anki sanayimiz ama dagın taaa bası insan üşeniyo gercekden
Alt 05-06-2008, 03:08 PM   #244 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

mustangcim.. ufak bir hatırlatma yapmak istiyorum..

gerçi sen belki benim anladığım şekilde kullanmamışsındır o cümleyi..

korkularını gömme..

gömersen annen çıkarmassa bir başkası bunu çıkartır yaşamına sokar.. gömülen şeyler yok olmazlar aksine büyür geilişirler..

yşamı tıpkı toprak gibi düşün.. tohumu toprağa gömmek ile onu yok edebilirmiyiz..

korkularımız farkedilmek dikkat çekmek isterler.. görmezden geldikçe daha fazla gürültü çıkartırlar..

korkuların ile yüzleş.. onları tanı.. korkularının özünde aslında seni çok iyi tanıyan sakladığın gerçek duyguların vardır..
onları bulup ortaya çıkartırsan gerçek çözümü bulmuş olursun.. artık korkun senin sevgi duygun ile bütünleşerek yaşamında sana süprizler yapamaz..

sevgiler..
Alt 05-06-2008, 05:41 PM   #245 (permalink)
Mustang
Guest

Canım Shamanic senin dediğin gibi bu korku benim içimde .Biz babamla bir kez benim neden olmadığım daha çok ta annemin kışkırtmasıyla birazcık küstük.Bu ikimizide çok üzdü ben çocuklarım babaları ile sorun yaşamasınlar veeya sorunlarını derinleştirmesinler diye çok uğraşırım annemde tam tersi bizlerin birbirimizi sevmesinden hiç hoşnut olmuyor .Artık hiç birimiz gaza gelmiyoruz ama Deneme yapması bile beni üzüyor o zaman yaşadığımız şeyleri yaşarız diye panik oluyorum .Hayata üzmeyi isteyecegim en son kişi babam ve çocuklarımdır.

Haklısın senin anladığın şekilde kaygı duyuyorum.Babamla bu konuyu konuşup halletsem iyi olacak içimde kaldıkça beni yoruyor.Biz babamla taban tabana zıt görüşte insanlarız ama birbirimize olan saygımızdan dolayı birbirimizi hiç kırmadık zaman zaman tartışsakta hiç birbirimizi incitmedik.Bizlere bakışındaki o sevecenlik işte onu kaybetmekten korkarım.Sağol canım güzel uyarını dikkate alacağım.

Alt 06-06-2008, 09:18 AM   #246 (permalink)
Mustang
Guest

günaydın, bu gün sabah kalkıp duşumu aldım hazırlanırken bir yandanda siteye bir göz atayımdedim siteye buarabir hüzün çökmüş herkesi biraz üzgün gördüm .Bazen hüzünlenmekte güzel ama uzun sürmesin hepimizin yolu açık olsun.Bizlerin çıktığı bu yolda iyilikler güzellikler bizlerin olsun.İyi düşünelim iyilik bulalım.Şimdi eşim bu yazdıklarımı okusa fakire bi sadka derdi ama olsun.

Ben bu gün kardaşime gideceğimmisafiri geliyor.Zaman zaman beni çileden çıkarsada yinede iyiki var.O olmasa annemle sadece ben ilgilenecektim.Biz bize kaldığımızda iyiyiz ama devreye annem girince hepimizi karıştırıyor.

Hayal'ciğim bu ara yine görünmüyor nerelerdesin acaba arada bize yazdığın kimi zaman kızan kimi zamanda seven yazılarnı özledik.

Hayata hiç bir şey için üzülmeye değmez .bizdeki ağaç bu aralar kışı yaşıyordu bir sürü maddi sıkıntı içinde birde İzmire gitmek zorundaydık.Neyseki eşim para sorununu hallettide biraz rahatladık.Bizim ağaç yine yeşerdi inşallah. Bazılarınız ne ağacı diye merak edebilirsiniz .Ben dua ederken Allahım yine kışın kuruyan ağaçlar gibi bizde kuruduk sen büyüksün ya rabbi onlara verdiğin can gibi bizede can ver derim rahatlayıncada şükrederkende evimize gönderdiğin bahar için binlerce kere şükürler olsun derim.Hayat bütün yokuşlara rağmen çok güzel .

Alt 08-06-2008, 09:23 AM   #247 (permalink)
Mustang
Guest

Günaydın yine ben bazenkendimizene yaptığımızın farkına varmamız için vücudumuz bize sinyaller gönderiyor ama anlamıyoruz.Benim meşur diz ağrıma dün eft yaptım nedenini sonunda buldum babamı kaybetme korkusu imiş.Bu gün daha az bir ağrıyla uyandım dış etkenler bizleri neçok etkiliyorlar.Birde ben kendimi çok güçlü hissederim ve çevremde benim kırıla bileceğimi hiç görmezler veya isteyerek yaparlar.oysaki ben hep babamın küçük kızıyım .

Ben bazen coşar taşarım hırçınlaşır kimseyi yanıma yaklaştırmam içimdeki sorunlarla yüzleşmeden kimseye anlatmam .Bu yüzdende kendime çok zarar veriyorum.Benim çok korumacı bir anaç tarafım vardır.Çevremdeki herkesin sorunlarına ve herhangi bir işe hep ben koşarım.Bir çok şeye gönülü olurum.Sonuçlar bazen beni mutlu edr bazende hayal kırıklığı olur.Bu sonuçlarda bende birikiyor .

Bugün geçmişe bir bakış gibi olacak halama gideceğiz babamla .Halam hayatın çok zorladığı ama yıkamadığı bir kadın 6çocuğunun hepsinide çok iyi yetişdirdi eşi MEB müfetişi idi ama çocuklar her zaman ki gibi halamındı.Hayatın a bir çok yokluk ve kayıp sığdırdı kızını ve torununu kanserden kaybetti eşini kaybetti ama hiç bir zamam yıkılmadı hep güçlü kaldı . Hayata karşı güçlü duran insanlara hep saygı duyarım .Biz küçükken halam bize gelirdi biz kardşimle çok mutlu olurduk bizi iki yanına alır öpüp koklardı bizde halama yapışık gezerdik sanki halam gitmesin diye yalvarırdık.annem bize çok kızardı sonra.

Ben uzun süredir telkinleri dinledim dinleyeli eskisi kadar hırçınlaşmadığımı fark ettim .Ablanız aşama kaydediyor.Kendimin farkına vardığımdan beri artık içimde çok şeyin birikmesine izin vermiyorum .bu yüzdende hırçınlaşmıyorum.Kendimi sevi yorum .Ben bu siteye ve Atakan beye ne kadar teşekür etsem azdır.Herkesin yolu açık olsun

Alt 08-06-2008, 08:22 PM   #248 (permalink)
Mustang
Guest

merhabalar, hayatını zorlukla geçirmiş güçlü insanların yaşlılıkları çok zor oluyor çocuklarını çok zorluyorlar dediğim dedik diretiyorlar umarım bende yaşlanınca onlar gibi olmam .Bunun için şimdiden yatırımlarımı yapmaya insanların düşüncelerine empati yapmaya çalışıyorum.Halama gitmiştik ya çocuklarını çok zorladığını görüp onun gibi olmamaya karar verdim .Kendimi geliştirip hayata olumlu bakmayı diliyorum.

Alt 08-06-2008, 08:51 PM   #249 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

Alıntı:
Mustang Nickli Üyeden Alıntı
merhabalar, hayatını zorlukla geçirmiş güçlü insanların yaşlılıkları çok zor oluyor çocuklarını çok zorluyorlar dediğim dedik diretiyorlar umarım bende yaşlanınca onlar gibi olmam .Bunun için şimdiden yatırımlarımı yapmaya insanların düşüncelerine empati yapmaya çalışıyorum.Halama gitmiştik ya çocuklarını çok zorladığını görüp onun gibi olmamaya karar verdim .Kendimi geliştirip hayata olumlu bakmayı diliyorum.
göstermiş olduğunuz bu çabanın sizi geri çevireceğine inanmayarak, bu şekilde bilinçli biri olmanız mutluluk verici. umarım kısa zaman da bu oluşumu hissedersiniz. super
saygılarımla.

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 09-06-2008, 07:14 PM   #250 (permalink)
Akulina
Guest

Bugün Teyzemin kursundaki sergiye gittik...Belmek'te çok güzel işler çıkarmışlar...Özellikle resimleri çok beğendik...Bu resimde aynı bizi anlatıyor değilmi?

Konu Kapatılmıştır

Bookmarks